Karakteristike:
Ležeća stolica za igranje sa osloncem za noge M-6109 dizajnirana je prema zahtjevima igrača o kvaliteti, udobnosti i nivou izgleda. Ova kancelarijska stolica u kompjuterskom trkačkom stilu ima cool izgled i savršena je za igranje igara i rad.
--Lepa kancelarijska stolica u trkaćem stilu
--3,2'' podesiva visina
--Udoban PU visokog kvaliteta
--Podesivi naslon za ruke
--Okretno za 360 stepeni
--25 stepeni ljuljanje
--Sa osloncem za noge



| Kompanija | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | M-6109 |
| Naziv proizvoda | Igračka stolica s naslonom za noge M-6109 |
| Opis | Jeftina uredska stolica za otpremu sa nagibom od 180 stupnjeva |
| Fabric | Visokokvalitetan PU, isti materijal kao i autosjedalica |
| Pena | Nova pjena za rezanje |
| Naslon za ruke | Fiksni naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
| Gaslift | 100mm klasa 2 ili 3 ili 4 gaslift |
| Baza | 350 mm, najlonska baza |
| Castor | 60mm PU kotač |
| MOQ | 50 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |




Anji Guyou Furniture Co., LTD je profesionalni proizvođač ležeće stolice za igre sa osloncem za noge već 25 godina.
Imamo više od 80 iskusnih radnika koji osiguravaju da proizvodnja ide dobro i efikasno.
Također imamo 10 starijih prodajnih mjesta da ponudimo-rješenje na jednom mjestu za naše klijente.
I imamo dizajnerski tim od 5 osoba kako bismo pomogli našim klijentima da budu fleksibilniji u OEM usluzi.
1996. godine započeli smo s poslovanjem kancelarijskih stolica u Šangaju.
2001. osnovali smo vlastitu kompaniju pod nazivom Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. I tokom 2001. do 2010. godine gradimo dobre poslovne odnose sa državnim agencijama, institucijama visokog obrazovanja, bankom, poslovnim centrom i mnogim drugim klijentima.
2010, vratili smo se u Anji i osnovali Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. I dalje održavamo poslovni odnos sa kupcima u Šangaju, a neke klijente trošimo i na druge oblasti.
2012. osnovali smo Anji Guyou Furniture Co., Ltd i počeli izvoziti naše uredske stolice na prekomorsko tržište.
2016. godine, nakon nekoliko godina razvoja, moramo se preseliti u novu fabriku kako bismo ispunili zahtjeve poslovnog rasta.
2018, naš odjel prodaje preselio se u novu kancelariju u Hangzhouu, kako bi apsorbirao više odličnih članova da se pridruže i ponudili profesionalnije usluge našim klijentima.
2020. poboljšali smo našu fabriku 6S sistemom upravljanja.
Popularni tagovi: igračka stolica s naslonom za noge, Kina igračka stolica s naslonom za noge proizvođači, dobavljači, tvornica, уйын ултырғыс мендәрҙәре, диван, һелкенгән уйын ултырғыс, коворкинг урындары өсөн офис ултырғысы, бүлмәләр өсөн офис кресло, балалар кресло













