Kancelarijska stolica za odrasle sa visokim leđima, trkaći stil PC računarska stolica Ergonomska E-Sportska stolica za igrače

Detalji o proizvodu
| Kompanija | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2-2446 |
| Naziv proizvoda | E-Sport Gaming Stolica |
| Opis | Balck i Red gaming stolica sa nagibom od 180 stepeni |
| Fabric | Visokokvalitetan PVC, isti materijal kao i auto sedište |
| Pena | Pena visoke gustine za leđa, pena za potpuno hladno očvršćavanje |
| Naslon za ruke | 2D naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
| Gaslift | 100mm klasa 2 ili 3 ili 4 gaslift |
| Baza | 350 mm, najlonska baza |
| Castor | 60mm PU kotač |
| MOQ | 170 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |










Popularni tagovi: y-2-2446 kancelarijska radna stolica za odrasle sa visokim naslonom u trkačkom stilu, računarska stolica ergonomska e-sportska stolica za igrače, Kina y-2-2446 kancelarijska radna stolica za odrasle sa visokim leđima, trkaći stil kompjuterska stolica ergonomska stolica za e-sportske igrače proizvođači, dobavljači, tvornica, реабилитация үҙәктәре өсөн ярыш кресло, зәңгәр бар табуретка, офис ултырғыс арҡаһы, бар табуретка заводы, арҡаһыҙ бар табуретка, офис подшивка клиптары













