Brzi detalji
Tip: Kancelarijski namještaj
Specifična upotreba:Trkačka uredska stolica
Opća upotreba: komercijalni namještaj
Materijal: Metal
Vrsta metala: Gvožđe
Presavijeno: Ne
Stil: izvršna stolica, stolica za podizanje, okretna stolica
Veličina: 60*75*112---120cm
Mjesto porijekla: Zhejiang, Kina (kopno)
Ime brenda: guyou
Broj modela: Y-2842
Materijal: PU koža
Boja: crna + crvena
Pena: 24 gustine
Drvo: tvrdo drvo
Naslon za ruke: Naslon za ruke obložen najlonom
Mehanizam: zaključavanje{0}}nagiba
Plinski lift: 80 mm, klasa 2
Baza: najlon
Kotač: PU
Upotreba: Sport
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | Standardni izvozni karton; jedan komad po kartonu. |
|---|---|
| Detalji isporuke: | 30 dana nakon primljenog depozita |
Y-2842 Crno žutotrkačka stolica trkaća stolicakancelarijska stolica
| Kompanija | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2842 |
| Materijal | Prednji PU i mreža, stražnji i bočni pvc |
| Opis | Trkačka stolica |
| Naslon za ruke | Najlonski naslon za ruke sa PU podstavljenim |
| Mehanizam | sinhro mehanizam |
| Gas lift | 80 mm crno farbanje, TUV sertifikat, mehanizam 3. nivoa |
| Poklopac za prašinu | plastični materijal, crna boja, 3 sloja |
| Baza | 350 mm, najlonski materijal, BIFMA test, ležaj 600 kg |
| Castor | Crni najlonski kotač |
| Veličina kartona | 78*33*64cm, smeđa izvozna kutija |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 380kom |
| MOQ | 80kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |
















Popularni tagovi: y-2842 crna i žuta trkačka stolica trkaća stolica kancelarijska stolica, Kina y-2842 crna i žuta trkačka stolica trkaća trkačka stolica proizvođači, dobavljači, tvornica, лагерҙа ял итеүселәр өсөн ярыш кресло, һыуытыу гель менән ярыш ултырғыс, тематик парктар өсөн ярыш ултырғыс, байкерҙар өсөн ярыш ултырғыс, нго өсөн ярыш ултырғыс, фитнес-үҙәктәр өсөн ярыш ултырғыс














