Brzi detalji
| Vrsta: |
Kancelarijski namještaj |
Specifična upotreba: |
Kancelarijska stolica |
Opća upotreba: |
Poslovni namještaj |
| Materijal: |
Metal |
Vrsta metala: |
Iron |
presavijeno: |
br |
| Stil: |
Izvršna stolica, Lift Chair, Okretna stolica |
Mjesto porijekla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
Naziv robne marke: |
Guyou ili OEM |
| Broj modela: |
Y-2792 |
tkanina: |
PU+PVC |
pjena: |
pena visoke gustine |
| drvo: |
šperploča |
naslon za ruke: |
farbanje podstavljeni naslon za ruke |
šasija: |
mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
| gaslift: |
80mm gasni lift klase 2 |
poklopac za prašinu: |
pp |
baza: |
farbanje najlonske podloge |
| MOQ: |
uzorak: 1kom; probna narudžba: 20kom; službena narudžba: 50kom |
nosivost: |
200kg |
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | standardni izvozni karton, jedan komad po kartonu |
| Detalji isporuke: | 25 dana nakon primitka depozita |
Y-2792 Kancelarijska stolica/PU stolica sa visokim naslonom i podesivom visinom
Opis proizvoda
| Kompanija | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2792 |
| Materijal | Prednji PU, zadnji i bočni pvc |
| Opis | kancelarijska stolica sa naslonom |
| Naslon za ruke | plastični naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam naslonjača, gore i dolje, nagnut, može se koristiti kao krevet |
| Gas lift | 60mm, crno farbanje, TUV sertifikat |
| Poklopac za prašinu | plastika, 3 sloja |
| Baza | najlonska baza |
| Castor | Crni najlonski kotač |
| Širina sjedišta | 54cm |
| dubina sedišta | 51cm |
| visina sedišta | 47-53cm |
| širina leđa | 54cm |
| visina leđa |
90cm |
| Veličina kartona | L veličina |
| Pakovanje | 1pc/ctn, smeđa kutija |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 400kom |
| MOQ | 50kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |







Popularni tagovi: y-2792 kancelarijska stolica/pu stolica podesiva po visini s visokim naslonom, Kina y-2792 s visokim naslonom podesiva po visini kancelarijske stolice/pu stolice proizvođači, dobavljači, tvornica, зәңгәр офис кресло, семинар бүлмәләре өсөн офис рәйесе, белем биреү учреждениелары өсөн офис рәйесе, оҙайлы офис кресло, бүлмәләр өсөн офис кресло, бүлмәләр өсөн офис ултырғыс














