Brzi detalji
| Vrsta: |
Kancelarijski nameštaj, Kancelarijski nameštaj |
Specifična upotreba: |
Kancelarijska stolica, kancelarijska stolica |
Opća upotreba: |
Komercijalni namještaj, Komercijalni namještaj |
| Materijal: |
Sintetička koža, PU koža |
presavijeno: |
br |
Stil: |
Izvršna stolica, Lift Chair, Okretna stolica |
| Veličina: |
67*70*120---128cm |
Mjesto porijekla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
Naziv robne marke: |
Guyou ili OEM |
| Broj modela: |
Y-2774 |
Boja: |
Opciono |
plinski lift: |
80mm gasni lift klase 2 |
| baza: |
Najlonska podloga za farbanje |
Castor: |
Najlonski kotač |
Naslon za ruke: |
Slikarstvo podstavljeni naslon za ruke |
| mehanizam: |
Mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | Standardni izvozni karton, jedan komad po kutiji |
| Detalji isporuke: | 2--4 sedmice nakon primljenog depozita |
Y-2774 Moderna uredska stolica visoke kvalitete PU+Mesh sa okretnom bojom
| Kompanija | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2774 |
| Materijal | Prednji PU, zadnji i bočni pvc |
| Opis | kancelarijska stolica sa visokim leđima |
| Naslon za ruke | farbanje naslona za ruke |
| Poklopac za prašinu | 3 sloja plastike |
| Baza | 320 mm, najlonski materijal, BIFMA test, ležaj 800 kg |
| Castor | plastika |
| Gas lift | 80 mm crno farbanje, TUV sertifikat, mehanizam 3. nivoa |
| Širina sjedišta | 51cm |
| dubina sedišta | 50cm |
| visina sedišta | 44-54cm |
| širina leđa | 50,5 cm |
| visina leđa |
67cm |
| N.W/G.W |
17.5KGS/18.5KGS |
| Veličina kartona | 68*33*64cm |
| Pakovanje | 1pc/ctn, smeđa kutija |
| Učitavanje QTY/kontejner | 465pcs/40HQ |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj Ningbo, Kina |








Popularni tagovi: y-2774 moderna visokokvalitetna pu+mrežasta kancelarijska stolica s okretnom bojom, Kina y-2774 moderna visokokvalitetna pu+mrežasta okretna kancelarijska stolica s bazom za kancelariju, dobavljači, tvornica, ныҡлы офис кресло, ҡыҙыл офис кресло, етештереү объекттары өсөн офис кресло, коворкинг урындары өсөн офис ултырғысы, юғары уҡыу йорттары өсөн офис рәйесе, конференц-зал рәйесе














