Ova gejmerska stolica Y-2582 sa visokim naslonom dizajnirana je prema zahtjevima igrača u pogledu kvaliteta, udobnosti i nivoa izgleda.
Prvo, stolica za igranje je napravljena od metalnog okvira umjesto od šperploče, što može zadržati igračku stolicu da se koristi sigurnijom i izdržljivijom.
Drugo, stolica za igranje ima mnogo više funkcija u poređenju sa tradicionalnim kancelarijskim stolicama. Jedna od najvažnijih funkcija je naginjanje do 180 stepeni. Dakle, kada je igrač umoran nakon nekoliko igranja kompjuterskih igrica, on ili ona može koristiti ovu stolicu za igranje za spavanje. To je veoma udobno.
Konačno, prvo oko koje vidimo na gejmerskoj stolici je nivo izgleda. Ova gaming stolica izgleda vrlo klasično i kombinuje tradiciju sa modernim. Možete dugo gledati i nećete se osjećati dosadno.
Općenito govoreći, ova stolica za igranje vrijedi za vas.


| Kompanija | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2582 |
| Naziv proizvoda | Stolica za igre sa visokim naslonom |
| Opis | Gaming stolica sa visokim naslonom i nagibom od 180 stepeni |
| Fabric | Visokokvalitetan PVC, isti materijal kao i auto sedište |
| Pena | Pena visoke gustine za leđa, pena za potpuno hladno očvršćavanje |
| Naslon za ruke | 4D naslon za ruke |
| Mehanizam | Žablji mehanizam |
| Gaslift | 100mm klasa 2 ili 3 ili 4 gaslift |
| Baza | 350 mm, farbanje metalne osnove |
| Castor | 60mm PU kotač |
| MOQ | 50 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |







Q1. Jeste li tvornica ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač. Naša tvornica prolazi ISO 9001:2015 i ISO 14001: 2015 certifikat i Ul reviziju. Služimo za 1000+ klijente iz 100+ zemalja za 23 godine.
Q2. Koji su Vaši glavni proizvodi?
O: Glavni proizvodi kojima se bavi naša korporacija su kancelarijski namještaj, uključujući Y-2582 stolicu za igre s visokim leđima, uredske stolice, stolice za igre, barske stolice, trkačke stolice i tako dalje.
Q3. Mogu li dobiti besplatni uzorak prije narudžbe?
O: Da, naravno. Ali prvo platite naknadu za uzorak i trošak transporta, a mi ćemo vratiti naknadu za uzorak nakon službene narudžbe.
Q4. Možete li prihvatiti OEM ili ODM narudžbe?
O: Da, možemo. Prilagođene narudžbe su također dobrodošle.
Q5. Koji su vaši uslovi isporuke?
O: FOB, EXW, CIF, DDP i tako dalje.
Q6. Koje je vaše vrijeme isporuke?
O: 25-35 dana.
Q7. Možete li dati garanciju za naše proizvode?
O: 2 godine garancije, kontrolišemo kvalitet prema sistemu ISO 9001:2015. I obećavamo da ćemo zamijeniti sve neispravne proizvode
Popularni tagovi: y-2582 igračka stolica s visokim leđima, Kina y-2582 igračka stolica s visokim leđima proizvođači, dobavljači, tvornica, һары бар табуреткалар, офис мебель планировкаһы, офис йыһаздары запасында, ҡарттар йорттары өсөн ярыш ултырғыс, әфлисун уйын өҫтәле, уйын ултырғыс аксессуарҙары
















