Brzi detalji
| Vrsta: |
Kancelarijski namještaj |
Specifična upotreba: |
Kancelarijska stolica |
Opća upotreba: |
Poslovni namještaj |
| Materijal: |
Sintetička koža |
presavijeno: |
br |
Stil: |
Izvršna stolica, stolica za podizanje, mrežasta stolica, okretna stolica, kompjuterska stolica |
| Veličina: |
67*53*115---121cm |
Mjesto porijekla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
Naziv robne marke: |
Guyou ili OEM |
| Broj modela: |
Y-1871 |
Tkanina: |
Posteljina |
pjena: |
Pena visoke gustine |
| Drvo: |
Šperploča |
Naslon za ruke: |
PP naslon za ruke |
Šasija: |
Mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
| plinski lift: |
100 mm klasa 2 gaslift, prošao BIFMA test |
Poklopac za prašinu: |
PP |
baza: |
Najlonska baza |
| Castor: |
Najlonski kotač, ne boli pod |
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | Standardni izvozni karton; jedan komad po kartonu. |
| Detalji isporuke: | 30 dana nakon prijema depozita |
Y-1871 Pretty Fabric Računarska stolica Sekretarska stolica Kancelarijska stolica
| Kompanija | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-1871 |
| Materijal | Fabric |
| Opis | Kompjuterska stolica |
| Naslon za ruke | PP naslon za ruke |
| Mehanizam | Nagnuti mehanizam |
| Gas lift | 100mm |
| Poklopac za prašinu | Plastični materijal, crna boja, 3 sloja |
| Baza | 270 najlonska baza |
| Castor | Najlonski kotač |
| Širina sjedišta | 48cm |
| dubina sedišta | 43cm |
| visina sedišta | 45-53cm |
| širina leđa |
46cm |
| visina leđa | 94--104 cm |
| Veličina kartona | 66*33*57, smeđa izvozna kutija |
| Utovar QTY/20' kontejnera | 252kom |
| Utovar QTY/40'kontejner | 504kom |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 592kom |
| MOQ | 100kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |








Popularni tagovi: y-1871 lijepa kompjuterska stolica od tkanine sekretarska stolica uredska stolica, Kina y-1871 lijepa kompjuterska stolica od tkanine sekretarska stolica proizvođači, dobavljači, tvornica, белем биреү учреждениелары өсөн офис рәйесе, бүлмәләр өсөн офис кресло, йөк машиналары водителдәре өсөн офис кресло, уҡыу бүлмәләре өсөн офис кресло, зәңгәр офис кресло, ял итеү урындары өсөн офис кресло














