Brzi detalji
Tip: Kancelarijski namještaj
Posebna upotreba: Kancelarijska stolica
Opća upotreba: komercijalni namještaj
Materijal: Tkanina
Presavijeno: Ne
Stil: mrežasta stolica, moderna
Veličina: 55*41*83,5 cm
Mjesto porijekla: Zhejiang, Kina (kopno)
Naziv marke: Guyou ili OEM
Broj modela: GY-1818C
MOQ: uzorak: 1 kom; narudžba staze: 20 kom; službena narudžba: 50 kom
Pakovanje: 1 kom/ctn
OEM/ODM: prihvatljivo
Boja: opciono
Garancija: besplatno popravite dio u roku od 24 mjeseca
Okvir: gvozdeni okvir za farbanje
Lično prilagođeno: prihvatljivo
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | standardni izvozni karton, jedan komad po kutiji |
|---|---|
| Detalji isporuke: | 25-30 dana nakon primitka depozita |
Y-1818C Kancelarijska mrežasta stolica od crvenog platna sa tabletom

| Kompanija | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-1818C |
| Materijal | materijal od tkanine |
| Opis | stolica za sastanke |
| Širina sjedišta | 47cm |
| dubina sedišta | 40cm |
| visina leđa | 44cm |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 1380kom |
| MOQ | 50kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |







Popularni tagovi: y-1818c crveno sjedište od tkanine uredska mrežasta stolica sa tabletom, Kina y-1818c crveno sjedište od tkanine uredska mrežasta stolica s proizvođačima tableta, dobavljačima, tvornicama, конференц-зал рәйесе, йыйылма кабинет ултырғыс, аудиториялар өсөн офис рәйесе, бүлмәләр өсөн офис ултырғыс, автосалондар өсөн офис кресло, бәләкәй урындар өсөн офис ултырғысы














