Brzi detalji
Tip: Kancelarijski namještaj
Posebna upotreba: Kancelarijska stolica
Opća upotreba: komercijalni namještaj
Materijal: Metal
Vrsta metala: Gvožđe
Presavijeno: Ne
Stil: mrežasta stolica, jednostavan dizajn
Veličina: 43*51*81CM
Mjesto porijekla: Zhejiang, Kina (kopno)
Ime brenda: guyou
Broj modela: Y-1757B
Boja: Opciono
Tkanina: lan
Pena: Pena visoke gustine
Drvo: Šperploča
Gvožđe: farbanje gvožđa
Upotreba: Konferencijska stolica
Kvaliteta: Visoka kvaliteta
Garancija: 3 mjeseca
Cijena: Konkurentna
Pakovanje i dostava
| Detalji pakovanja: | Standardni izvozni karton, 5 kom/ctn |
|---|---|
| Detalji isporuke: | 25-35 dana nakon primljenog depozita |
Y-1757B Konferencijska stolica Stolica za posjetitelje Stolica za sastanke s naslonom za ruke
| Kompanija | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-1757B |
| Materijal | materijal od tkanine |
| Opis | stolica za sastanke |
| Širina sjedišta | 47cm |
| dubina sedišta | 40cm |
| visina leđa | 44cm |
| Utovar QTY/20' kontejnera | |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 1150kom |
| MOQ | 100kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon prijema depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |








Popularni tagovi: y-1757b konferencijska stolica stolica za posjetitelje stolica za sastanke sa naslonom za ruke, Kina y-1757b konferencijska stolica stolica za posjetitelje stolica za sastanke sa naslonom za ruke proizvođači, dobavljači, tvornica, стильле офис кресло, оҙайлы офис кресло, йәшел офис ултырғыс, белем биреү учреждениелары өсөн офис рәйесе, зәңгәр офис кресло, коворкинг урындары өсөн офис ултырғысы














