



| Materijal: | Fabric |
| Okvir | Okvir od šperploče |
| baza: | Metalna baza 350 mm sa klizačima |
| Veličina proizvoda: | 66*74*77 cm |
| Veličina pakovanja: | 110*83*67 cm |
| Paket: | 2pcs/ctn, 250lbs izvozni karton |
| Loading Qty | 168pcs/20GP; 224pcs/40GP; 552pcs/40HQ |
| N.w. | 23.20KGS |
| G.w. | 25.20KGS |
Popularni tagovi: kauč akcent stolica kancelarijski dnevni boravak kućni namještaj stolica za slobodno vrijeme x-5104, Kina fotelja sa naglaskom na sofa uredski dnevni boravak kućni namještaj stolica za slobodno vrijeme x-5104 proizvođači, dobavljači, tvornica, ҡыйыҡ өҫтөндәге офистары өсөн офис кресло, һынау өсөн уйын кресло, күн бар табуреткалар, быуат уртаһындағы заманса йыһаздар, марафон уйыны өсөн уйын ултырғыс, уйын тәжрибәһе өҫтәлен көсәйтә













