Ova gaming stolica dizajnirana je prema zahtjevima igrača o kvaliteti, udobnosti i nivou izgleda.
Prvo, igračka stolica je napravljena od metalnog okvira debljine 1,5 mm umjesto od šperploče, što može zadržati stolicu za igranje da se koristi sigurnijom i izdržljivijom.
Drugo, stolica za igranje je veća i šira, čini da se osjećate ugodnije
Konačno, prvo oko koje vidimo na gejmerskoj stolici je nivo izgleda. Ova stolica za igre izgleda veoma-i elegantno. Možete dugo gledati i nećete se osjećati dosadno.
Općenito govoreći, ova stolica za igranje vrijedi za vas.

Detalji o proizvodu
| Ime | Gaming Chair |
| Model | D-8102 |
| Opis | Ljubičasta gaming stolica sa nagibom od 180 stepeni |
| Fabric | Visokokvalitetni Pu i somot |
| Pena | Potpuno hladno očvršćavajuća pjena |
| Naslon za ruke | 3D naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam sinhronizacije |
| Gaslift | 60mm dolje 6cm klasa 3 gaslift |
| Baza | 350 mm farbanje metalne osnove |
| Castor | 60mm PU kotač |
| MOQ | 100 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |






Anji Guyou Furniture Co., LTD je profesionalni proizvođač stolica za igranje od tkanine već 25 godina.
Imamo više od 80 iskusnih radnika koji osiguravaju da proizvodnja teče dobro i efikasno.
Također imamo 10 starijih prodajnih mjesta da ponudimo-rješenje na jednom mjestu za naše klijente.
I imamo dizajnerski tim od 5 osoba kako bismo pomogli našim klijentima da budu fleksibilniji u OEM usluzi.
1996. godine započeli smo s poslovanjem kancelarijskih stolica u Šangaju.
2001. osnovali smo vlastitu kompaniju pod nazivom Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. I tokom 2001. do 2010. godine gradimo dobre poslovne odnose sa državnim agencijama, institucijama visokog obrazovanja, bankom, poslovnim centrom i mnogim drugim klijentima.
2010, vratili smo se u Anji i osnovali Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. I dalje održavamo poslovni odnos sa kupcima u Šangaju, a neke klijente trošimo i na druge oblasti.
2012. osnovali smo Anji Guyou Furniture Co., Ltd i počeli izvoziti naše uredske stolice na prekomorsko tržište.
2016. godine, nakon nekoliko godina razvoja, moramo se preseliti u novu fabriku kako bismo ispunili zahtjeve poslovnog rasta.
2018, naš odjel prodaje preselio se u novu kancelariju u Hangzhouu, kako bi apsorbirao više odličnih članova da se pridruže i ponudili profesionalnije usluge našim klijentima.
2020. poboljšali smo našu fabriku 6S sistemom upravljanja.


Proteklih godina posjećujemo mnoge različite izložbe. I gradimo dugoročne poslovne odnose sa mnogim klijentima iz različitih zemalja.
Prisustvujemo Kineskom međunarodnom sajmu namještaja 2014. i 2015. godine, prisustvujemo sajmu u Catonu 2016. godine.
A 2017. počeli smo ići na neke izložbe u inozemstvu, poput ORGATEC-a u Kelnu.
U 2018. i 2019. godini prisustvujemo nekoliko sajmova elektronike, kao što su Consumer Electronics u Hongkongu, COMPUTEX u Taipeiu i Consumer Electronics u Indoneziji.
2020. pohađamo IMM u Kelnu.
Ove 2 godine, zbog globalnog našeg raspada, moramo prekinuti našu izložbenu turneju.
Nakon nekoliko godina truda, naša fabrika je prošla ISO9001: 2015 sistem upravljanja kvalitetom, 14001:2015 sistem upravljanja životnom sredinom i BSCI proveru.
Naši glavni proizvodi su igračka stolica od tkanine, igračka stolica, trkačka stolica, uredska stolica i barske stolice. Ove 2 godine takođe isporučujemo sto za igre i akcentnu stolicu. Kako bismo ispunili zahtjeve iz cijelog svijeta, mnogi naši proizvodi imaju poseban izvještaj o ispitivanju. Što se tiče kvaliteta i trajnosti, sačinili smo izvještaj o ispitivanju BIFMA, EN1335, EN12520 i EN12521. Što se tiče zahteva za Fire prodf, napravili smo BS5852, EN1021, CA 117. A što se tiče ekoloških zahteva, napravili smo REACH, AZO, 6P, SCCP, kadmijum i tako dalje.

Q1. Jeste li tvornica ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač. Naša tvornica prolazi ISO 9001:2015 i ISO 14001: 2015 certifikat i Ul reviziju. Služimo za 1000+ klijente iz 100+ zemalja za 23 godine.
Q2. Koji su Vaši glavni proizvodi?
O: Glavni proizvodi kojima se naša korporacija bavi su kancelarijski namještaj, uključujući stolicu za igranje od tkanine, uredske stolice, stolice za igre, barske stolice, trkačke stolice i tako dalje.
Q3. Mogu li dobiti besplatni uzorak prije narudžbe?
O: Da, naravno. Ali prvo platite naknadu za uzorak i trošak transporta, a mi ćemo vratiti naknadu za uzorak nakon službene narudžbe.
Q4. Možete li prihvatiti OEM ili ODM narudžbe?
O: Da, možemo. Prilagođene narudžbe su također dobrodošle.
Q5. Koji su vaši uslovi isporuke?
O: FOB, EXW, CIF, DDP i tako dalje.
Q6. Koje je vaše vrijeme isporuke?
O: 25-35 dana.
Q7. Možete li dati garanciju za naše proizvode?
O: 2 godine garancije, kontrolišemo kvalitet prema sistemu ISO 9001:2015. I obećavamo da ćemo zamijeniti sve neispravne proizvode.
Popularni tagovi: d-8102 veleprodaja high-end nulte gravitacije ljubičasta gtr trkaća king stolica za igranje, Kina d-8102 veleprodaja high-end nulte gravitacije ljubičasta gtr trkaća kraljevska gaming stolica proizvođači, dobavljači, tvornica, конференция таблицалары, эргономик офис ултырғыстары, офис бюллетене таҡталары, офис конверттары, офис мебеле эстетикаһы, стартаптар өсөн офис йыһаздары













