Ova GUYOU Y-2513 udobna igračka stolica od pu kože i lijepog dizajna naslona dizajnirana je prema zahtjevu igrača u pogledu kvaliteta, udobnosti i izgleda.
Prvo, stolica za igranje je napravljena od metalnog okvira umjesto od šperploče, što može zadržati igračku stolicu da se koristi sigurnijom i izdržljivijom.
Drugo, stolica za igranje ima mnogo više funkcija u poređenju sa tradicionalnim kancelarijskim stolicama. Jedna od najvažnijih funkcija je naginjanje do 180 stepeni. Dakle, kada je igrač umoran nakon nekoliko igranja kompjuterskih igrica, on ili ona može koristiti ovu stolicu za igranje za spavanje. To je veoma udobno.
Konačno, prvo oko koje vidimo na gejmerskoj stolici je nivo izgleda. Ova gaming stolica izgleda vrlo klasično i kombinuje tradiciju sa modernim. Možete dugo gledati i nećete se osjećati dosadno.
Općenito govoreći, ova stolica za igranje vrijedi za vas.

Detalji o proizvodu
| Kompanija | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2513 |
| Naziv proizvoda | Udobna igraća stolica s ležećim dizajnom od pu kože i prekrasnog dizajna naslona |
| Opis | Balck i Red gaming stolica sa nagibom od 180 stepeni |
| Fabric | Visokokvalitetan PVC, isti materijal kao i auto sedište |
| Pena | Pena visoke gustine za leđa, pena za potpuno hladno očvršćavanje |
| Naslon za ruke | 2D naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam za zaključavanje{0}}nagiba |
| Gaslift | 100mm klasa 2 ili 3 ili 4 gaslift |
| Baza | 350 mm, najlonska baza |
| Castor | 60mm PU kotač |
| MOQ | 50 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Port za utovar | Šangaj ili Ningbo, Kina |







Anji Guyou Furniture Co., LTD je profesionalni proizvođač udobne pu kože i prekrasnog dizajna naslona za leđa već 25 godina.
Imamo više od 80 iskusnih radnika koji osiguravaju da proizvodnja teče dobro i efikasno.
Također imamo 10 starijih prodajnih mjesta da ponudimo-rješenje na jednom mjestu za naše klijente.
I imamo dizajnerski tim od 5 osoba kako bismo pomogli našim klijentima da budu fleksibilniji u OEM usluzi.
1996. godine započeli smo s poslovanjem kancelarijskih stolica u Šangaju.
2001. osnovali smo vlastitu kompaniju pod nazivom Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. I tokom 2001. do 2010. godine gradimo dobre poslovne odnose sa državnim agencijama, institucijama visokog obrazovanja, bankom, poslovnim centrom i mnogim drugim klijentima.
2010, vratili smo se u Anji i osnovali Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. I dalje održavamo poslovni odnos sa kupcima u Šangaju, a neke klijente trošimo i na druge oblasti.
2012. osnovali smo Anji Guyou Furniture Co., Ltd i počeli izvoziti naše uredske stolice na prekomorsko tržište.
2016. godine, nakon nekoliko godina razvoja, moramo se preseliti u novu fabriku kako bismo ispunili zahtjeve poslovnog rasta.
2018, naš odjel prodaje preselio se u novu kancelariju u Hangzhouu, kako bi apsorbirao više odličnih članova da se pridruže i ponudili profesionalnije usluge našim klijentima.
2020. poboljšali smo našu fabriku 6S sistemom upravljanja.


Proteklih godina posjećujemo mnoge različite izložbe. I gradimo dugoročne poslovne odnose sa mnogim klijentima iz različitih zemalja.
Prisustvujemo Kineskom međunarodnom sajmu namještaja 2014. i 2015. godine, prisustvujemo sajmu u Catonu 2016. godine.
A 2017. počeli smo ići na neke izložbe u inozemstvu, poput ORGATEC-a u Kelnu.
U 2018. i 2019. godini prisustvujemo nekoliko sajmova elektronike, kao što su Consumer Electronics u Hongkongu, COMPUTEX u Taipeiu i Consumer Electronics u Indoneziji.
2020. pohađamo IMM u Kelnu.
Ove 2 godine, zbog globalnog našeg raspada, moramo prekinuti našu izložbenu turneju.
Nakon nekoliko godina truda, naša fabrika je prošla ISO9001: 2015 sistem upravljanja kvalitetom, 14001:2015 sistem upravljanja životnom sredinom i BSCI proveru.
Naši glavni proizvodi su udobna PU koža i prekrasan dizajn naslona za ležanje, igračka stolica, trkačka stolica, uredska stolica i barske stolice. Ove 2 godine takođe isporučujemo sto za igre i akcentnu stolicu. Kako bismo ispunili zahtjeve iz cijelog svijeta, mnogi naši proizvodi imaju poseban izvještaj o ispitivanju. Što se tiče kvaliteta i trajnosti, sačinili smo izvještaj o ispitivanju BIFMA, EN1335, EN12520 i EN12521. Što se tiče zahteva za Fire prodf, napravili smo BS5852, EN1021, CA 117. A što se tiče ekoloških zahteva, napravili smo REACH, AZO, 6P, SCCP, kadmijum i tako dalje.

Q1. Jeste li tvornica ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač. Naša tvornica prolazi ISO 9001:2015 i ISO 14001: 2015 certifikat i Ul reviziju. Služimo za 1000+ klijente iz 100+ zemalja za 23 godine.
Q2. Koji su Vaši glavni proizvodi?
O: Glavni proizvodi kojima se naša korporacija bavi su kancelarijski namještaj, uključujući udobnu pu kožu i prekrasan dizajn naslona za ležeće igračke stolice, uredske stolice, stolice za igre, barske stolice, trkačke stolice i tako dalje.
Q3. Mogu li dobiti besplatni uzorak prije narudžbe?
O: Da, naravno. Ali prvo platite naknadu za uzorak i trošak transporta, a mi ćemo vratiti naknadu za uzorak nakon službene narudžbe.
Q4. Možete li prihvatiti OEM ili ODM narudžbe?
O: Da, možemo. Prilagođene narudžbe su također dobrodošle.
Q5. Koji su vaši uslovi isporuke?
O: FOB, EXW, CIF, DDP i tako dalje.
Q6. Koje je vaše vrijeme isporuke?
O: 25-35 dana.
Q7. Možete li dati garanciju za naše proizvode?
O: 2 godine garancije, kontrolišemo kvalitet prema sistemu ISO 9001:2015. I obećavamo da ćemo zamijeniti sve neispravne proizvode.
Popularni tagovi: guyou y-2513 udobna pu koža i prekrasan dizajn naslona za ležanje igračke stolice, Kina guyou y-2513 udobna pu koža i prekrasan dizajn naslona za leđa proizvođači, dobavljači, tvornica, офис ултырғыс арҡаһы, ныҡлы офис кресло, шыма уйын өҫтәле, офис зонтик тора, йөк машиналары водителдәре өсөн офис кресло, медиа консоль













